Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NICOBRIELLY-GRUP SRL

CUI
29914600
Reg. Comerț
J2012002923409
Înregistrată
15.03.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, INT PARFUMULUI, NR.3, cod poștal 30843
4.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 15.03.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
392.560 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
77.115 RON
Capitaluri proprii
141.489 RON
▲ 120% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

079 k157 k236 k314 k393 k2021 · Cifră de afaceri: 299.403 RON2022 · Cifră de afaceri: 297.306 RON2023 · Cifră de afaceri: 298.170 RON2024 · Cifră de afaceri: 299.262 RON2025 · Cifră de afaceri: 392.560 RON2021 · Profit: 12.091 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 77.115 RON2021 · Datorii: 139.822 RON2022 · Datorii: 190.126 RON2023 · Datorii: 244.507 RON2024 · Datorii: 250.277 RON2025 · Datorii: 272.531 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NICOBRIELLY-GRUP SRL a avut o cifră de afaceri de 392.560 RON în 2025, cu un profit net de 77.115 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 392.560 299.262 298.170 297.306 299.403
Profit net 77.115 0 0 0 12.091
Capitaluri proprii 141.489 64.374 -2.643 10.347 42.310
Active totale 410.879 314.651 241.864 200.473 182.132
Datorii totale 272.531 250.277 244.507 190.126 139.822
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.