Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VISUAL LINK SRL

CUI
29881871
Reg. Comerț
J2012002591400
Înregistrată
08.03.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR DIMITRIE RACOVIŢĂ, NR.7, PARTER. APARTAMENTUL CE CONSTITUTIE CORPUL C2 DE CONSTRUCȚIE, cod poștal 23991
0.64
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 08.03.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
38.811 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
9.963 RON
▼ 70% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k65 k97 k130 k162 k2021 · Cifră de afaceri: 47.213 RON2022 · Cifră de afaceri: 144.602 RON2023 · Cifră de afaceri: 120.617 RON2024 · Cifră de afaceri: 37.725 RON2025 · Cifră de afaceri: 38.811 RON2021 · Profit: 39.897 RON2022 · Profit: 131.155 RON2023 · Profit: 59.984 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 42.438 RON2022 · Datorii: 44.101 RON2023 · Datorii: 162.243 RON2024 · Datorii: 111.785 RON2025 · Datorii: 110.189 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VISUAL LINK SRL a avut o cifră de afaceri de 38.811 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 38.811 37.725 120.617 144.602 47.213
Profit net 0 0 59.984 131.155 39.897
Capitaluri proprii 9.963 33.030 60.184 131.356 40.097
Active totale 120.152 144.815 222.427 175.457 82.535
Datorii totale 110.189 111.785 162.243 44.101 42.438
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

0.64
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.