Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

OSHO COMAR SRL

CUI
29821462
Reg. Comerț
J40/1991/2012
Înregistrată
28.02.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL CONSTRUCTORILOR, NR.29, BL.29, SC.1, ET.2, AP.12, cod poștal 60506
-53.02
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8219
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 28.02.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
36.261 RON
▼ 21% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-153.571 RON
▼ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k69 k104 k138 k173 k2021 · Cifră de afaceri: 75.363 RON2022 · Cifră de afaceri: 129.289 RON2023 · Cifră de afaceri: 43.830 RON2024 · Cifră de afaceri: 45.648 RON2025 · Cifră de afaceri: 36.261 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 10.181 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 48.269 RON2022 · Datorii: 32.216 RON2023 · Datorii: 96.239 RON2024 · Datorii: 133.131 RON2025 · Datorii: 172.911 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OSHO COMAR SRL a avut o cifră de afaceri de 36.261 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 36.261 45.648 43.830 129.289 75.363
Profit net 0 0 0 10.181 0
Capitaluri proprii -153.571 -112.012 -77.871 -13.869 -24.050
Active totale 19.340 21.119 18.368 17.681 23.190
Datorii totale 172.911 133.131 96.239 32.216 48.269
Număr mediu salariați 1 2 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-53.02
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8219).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.