Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PAN MEDIA SMART SOLUTIONS SRL

CUI
29808250
Reg. Comerț
J40/9230/2015
Înregistrată
24.02.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.10, MANSARDA, CAMERA 2, AP.7, cod poștal 12513
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 24.02.2012)

Date financiare 2019

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2018
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2018
Capitaluri proprii
149.376 RON
▲ 0% vs 2018
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k19 k29 k38 k48 k2015 · Cifră de afaceri: 48.000 RON2016 · Cifră de afaceri: 48.000 RON2017 · Cifră de afaceri: 40.000 RON2018 · Cifră de afaceri: 24.000 RON2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2015 · Profit: 42.891 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 17.060 RON2018 · Profit: 10.140 RON2019 · Profit: 0 RON2015 · Datorii: 360 RON2016 · Datorii: 360 RON2017 · Datorii: 720 RON2018 · Datorii: 0 RON2019 · Datorii: 0 RON20152016201720182019
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PAN MEDIA SMART SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2019, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20192018201720162015
Cifră de afaceri netă 0 24.000 40.000 48.000 48.000
Profit net 0 10.140 17.060 0 42.891
Capitaluri proprii 149.376 149.376 139.236 122.176 130.026
Active totale 149.376 149.376 139.956 122.536 130.386
Datorii totale 0 0 720 360 360
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2019. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.