Activă BIHOR

NPA MED SRL

CUI
29758519
Reg. Comerț
J05/220/2012
Înregistrată
20.02.2012
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. ANTON BACALBAŞA, NR.5, cod poștal 410559
11.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 20.02.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.120.488 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
293.991 RON
▲ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
294.191 RON
▲ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0224 k448 k672 k896 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 835.282 RON2022 · Cifră de afaceri: 861.554 RON2023 · Cifră de afaceri: 955.112 RON2024 · Cifră de afaceri: 996.130 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.120.488 RON2021 · Profit: 130.547 RON2022 · Profit: 203.300 RON2023 · Profit: 296.922 RON2024 · Profit: 226.776 RON2025 · Profit: 293.991 RON2021 · Datorii: 182.083 RON2022 · Datorii: 170.742 RON2023 · Datorii: 119.255 RON2024 · Datorii: 266.160 RON2025 · Datorii: 203.097 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NPA MED SRL a avut o cifră de afaceri de 1.120.488 RON în 2025, cu un profit net de 293.991 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.120.488 996.130 955.112 861.554 835.282
Profit net 293.991 226.776 296.922 203.300 130.547
Capitaluri proprii 294.191 226.976 297.122 203.500 686.478
Active totale 497.288 493.136 416.377 374.242 868.561
Datorii totale 203.097 266.160 119.255 170.742 182.083
Număr mediu salariați 4 4 3 3 4

Analiză de risc — insolvență

11.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.