Activă Plătitor TVA BIHOR

DELIALINA SRL

CUI
29693436
Reg. Comerț
J2012000176058
Înregistrată
14.02.2012
Sediu social JUD. BIHOR, SAT BOTEAN COM. INEU, BOTEAN, NR.30, cod poștal 417296
11.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4631
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 14.02.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
109.440 RON
▲ 123% vs 2024
Profit net
57.553 RON
Capitaluri proprii
6.148 RON
▲ 112% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

085 k170 k255 k339 k424 k2021 · Cifră de afaceri: 32.527 RON2022 · Cifră de afaceri: 37.619 RON2023 · Cifră de afaceri: 37.409 RON2024 · Cifră de afaceri: 49.009 RON2025 · Cifră de afaceri: 109.440 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 361.055 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 57.553 RON2021 · Datorii: 371.111 RON2022 · Datorii: 424.371 RON2023 · Datorii: 40.511 RON2024 · Datorii: 71.278 RON2025 · Datorii: 48.815 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DELIALINA SRL a avut o cifră de afaceri de 109.440 RON în 2025, cu un profit net de 57.553 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 109.440 49.009 37.409 37.619 32.527
Profit net 57.553 0 361.055 0 0
Capitaluri proprii 6.148 -51.406 7.880 -352.981 -299.216
Active totale 54.963 19.872 48.391 71.390 71.895
Datorii totale 48.815 71.278 40.511 424.371 371.111
Număr mediu salariați 1 1 1 2 6

Analiză de risc — insolvență

11.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4631).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.