Activă IAŞI

RAM PGH SRL

CUI
29673234
Reg. Comerț
J24/93/2012
Înregistrată
13.02.2012
Sediu social JUD. IAŞI, SAT GRAJDURI COM. GRAJDURI, STR. CAZANELOR, NR.309
63.94
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1610
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 13.02.2012)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
11.653.146 RON
▲ 19% vs 2022
Profit net
3.013.804 RON
▲ 4% vs 2022
Capitaluri proprii
3.920.270 RON
▼ 34% vs 2022
Număr mediu angajați
22
▲ 5% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,3 mil4,7 mil7,0 mil9,3 mil12 mil2019 · Cifră de afaceri: 5.811.199 RON2020 · Cifră de afaceri: 6.809.610 RON2021 · Cifră de afaceri: 8.843.834 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.798.274 RON2023 · Cifră de afaceri: 11.653.146 RON2019 · Profit: 1.054.891 RON2020 · Profit: 1.617.385 RON2021 · Profit: 2.128.072 RON2022 · Profit: 2.899.301 RON2023 · Profit: 3.013.804 RON2019 · Datorii: 78.810 RON2020 · Datorii: 125.900 RON2021 · Datorii: 84.618 RON2022 · Datorii: 74.784 RON2023 · Datorii: 83.644 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAM PGH SRL a avut o cifră de afaceri de 11.653.146 RON în 2023, cu un profit net de 3.013.804 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 11.653.146 9.798.274 8.843.834 6.809.610 5.811.199
Profit net 3.013.804 2.899.301 2.128.072 1.617.385 1.054.891
Capitaluri proprii 3.920.270 5.906.466 3.007.165 3.079.093 3.091.708
Active totale 3.614.360 4.721.250 3.091.783 3.204.993 3.170.518
Datorii totale 83.644 74.784 84.618 125.900 78.810
Număr mediu salariați 22 21 18 16 14

Analiză de risc — insolvență

63.94
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1610).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.