Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

MITANA AGRO SRL

CUI
29649317
Reg. Comerț
J2012000200135
Înregistrată
10.02.2012
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. AUREL VLAICU, NR.128, CAMERA 1, cod poștal 900154
7.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 10.02.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
530.956 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
54.791 RON
▲ 1% vs 2024
Capitaluri proprii
1.697.934 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0249 k499 k748 k998 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 976.230 RON2022 · Cifră de afaceri: 197.321 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.247.395 RON2024 · Cifră de afaceri: 563.680 RON2025 · Cifră de afaceri: 530.956 RON2021 · Profit: 741.170 RON2022 · Profit: 74.775 RON2023 · Profit: 105.636 RON2024 · Profit: 54.342 RON2025 · Profit: 54.791 RON2021 · Datorii: 672.457 RON2022 · Datorii: 599.949 RON2023 · Datorii: 595.305 RON2024 · Datorii: 620.740 RON2025 · Datorii: 724.230 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MITANA AGRO SRL a avut o cifră de afaceri de 530.956 RON în 2025, cu un profit net de 54.791 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 530.956 563.680 1.247.395 197.321 976.230
Profit net 54.791 54.342 105.636 74.775 741.170
Capitaluri proprii 1.697.934 1.643.143 1.588.801 1.483.165 1.422.346
Active totale 2.420.740 2.263.883 2.184.106 2.083.114 2.094.697
Datorii totale 724.230 620.740 595.305 599.949 672.457
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.