Activă COVASNA

IMPROMAR SRL

CUI
29594394
Reg. Comerț
J14/20/2012
Înregistrată
26.01.2012
Sediu social JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. CRÂNGULUI, NR.20, BL.23, SC.B, ET.3, AP.13, cod poștal 520032
16.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 26.01.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
205.655 RON
▲ 60% vs 2024
Profit net
84.930 RON
▲ 129% vs 2024
Capitaluri proprii
85.170 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k82 k123 k165 k206 k2021 · Cifră de afaceri: 43.014 RON2022 · Cifră de afaceri: 88.381 RON2023 · Cifră de afaceri: 137.300 RON2024 · Cifră de afaceri: 128.750 RON2025 · Cifră de afaceri: 205.655 RON2021 · Profit: 3.487 RON2022 · Profit: 48.832 RON2023 · Profit: 60.676 RON2024 · Profit: 37.111 RON2025 · Profit: 84.930 RON2021 · Datorii: 8.717 RON2022 · Datorii: 4.799 RON2023 · Datorii: 34.584 RON2024 · Datorii: 14.405 RON2025 · Datorii: 25.853 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IMPROMAR SRL a avut o cifră de afaceri de 205.655 RON în 2025, cu un profit net de 84.930 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 205.655 128.750 137.300 88.381 43.014
Profit net 84.930 37.111 60.676 48.832 3.487
Capitaluri proprii 85.170 81.880 60.916 68.332 19.608
Active totale 111.023 96.285 95.500 73.131 28.325
Datorii totale 25.853 14.405 34.584 4.799 8.717
Număr mediu salariați 2 2 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

16.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.