Activă CONSTANŢA

MI.AN.FLO. S.R.L.

CUI
29570301
Reg. Comerț
J13/109/2012
Înregistrată
20.01.2012
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. VIITORULUI, NR.8, BL.A, SC.B, ET.P, AP.34, cod poștal 900483
22.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 20.01.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
20.330 RON
▼ 60% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
12.601 RON
▼ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k26 k38 k51 k64 k2021 · Cifră de afaceri: 46.685 RON2022 · Cifră de afaceri: 57.556 RON2023 · Cifră de afaceri: 63.824 RON2024 · Cifră de afaceri: 50.648 RON2025 · Cifră de afaceri: 20.330 RON2021 · Profit: 5.221 RON2022 · Profit: 10.671 RON2023 · Profit: 11.269 RON2024 · Profit: 167 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 24.570 RON2022 · Datorii: 13.827 RON2023 · Datorii: 10.887 RON2024 · Datorii: 218 RON2025 · Datorii: 810 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MI.AN.FLO. S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 20.330 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 20.330 50.648 63.824 57.556 46.685
Profit net 0 167 11.269 10.671 5.221
Capitaluri proprii 12.601 16.141 15.974 4.705 -5.966
Active totale 13.411 16.359 26.861 18.532 18.604
Datorii totale 810 218 10.887 13.827 24.570
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

22.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.