Activă BIHOR

TOPSOUND EVENTS SRL

CUI
29539730
Reg. Comerț
J2012000022058
Înregistrată
13.01.2012
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. EMIL ISAC, NR.22, cod poștal 410183
12.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 13.01.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
260.796 RON
▲ 24% vs 2024
Profit net
84.894 RON
▲ 84% vs 2024
Capitaluri proprii
100.797 RON
▲ 117% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k104 k156 k209 k261 k2021 · Cifră de afaceri: 80.606 RON2022 · Cifră de afaceri: 145.031 RON2023 · Cifră de afaceri: 221.491 RON2024 · Cifră de afaceri: 209.762 RON2025 · Cifră de afaceri: 260.796 RON2021 · Profit: 60.866 RON2022 · Profit: 109.687 RON2023 · Profit: 173.607 RON2024 · Profit: 46.219 RON2025 · Profit: 84.894 RON2021 · Datorii: 1.019 RON2022 · Datorii: 2.986 RON2023 · Datorii: 12.112 RON2024 · Datorii: 18.696 RON2025 · Datorii: 43.324 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOPSOUND EVENTS SRL a avut o cifră de afaceri de 260.796 RON în 2025, cu un profit net de 84.894 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 260.796 209.762 221.491 145.031 80.606
Profit net 84.894 46.219 173.607 109.687 60.866
Capitaluri proprii 100.797 46.459 33.847 9.927 61.106
Active totale 144.121 65.155 45.959 12.913 62.125
Datorii totale 43.324 18.696 12.112 2.986 1.019
Număr mediu salariați 3 3 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.