Activă Plătitor TVA GALAŢI

HUDVIONIC SRL

CUI
29537178
Reg. Comerț
J2012000039179
Înregistrată
13.01.2012
Sediu social JUD. GALAŢI, SAT MUNTENI COM. MUNTENI, STR. EROILOR, NR.49, CAMERA 2, cod poștal 807200
7.97
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 13.01.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
260.220 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
167.193 RON
▼ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0101 k201 k302 k403 k504 k2021 · Cifră de afaceri: 503.573 RON2022 · Cifră de afaceri: 214.012 RON2023 · Cifră de afaceri: 191.802 RON2024 · Cifră de afaceri: 227.046 RON2025 · Cifră de afaceri: 260.220 RON2021 · Profit: 79.631 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 80.635 RON2022 · Datorii: 37.811 RON2023 · Datorii: 57.790 RON2024 · Datorii: 82.682 RON2025 · Datorii: 56.965 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HUDVIONIC SRL a avut o cifră de afaceri de 260.220 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 260.220 227.046 191.802 214.012 503.573
Profit net 0 0 0 0 79.631
Capitaluri proprii 167.193 189.680 216.481 249.246 267.593
Active totale 224.158 272.362 274.271 287.057 348.228
Datorii totale 56.965 82.682 57.790 37.811 80.635
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.97
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.