Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NIX PROVIDERS GLC SRL

CUI
29493586
Reg. Comerț
J2011015396406
Înregistrată
27.12.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. MITROPOLIT VARLAAM, NR.186, CAMERA 1
22.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6290
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 27.12.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.733.888 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
1.405.105 RON
▲ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
1.405.345 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0347 k694 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 889.293 RON2022 · Cifră de afaceri: 885.307 RON2023 · Cifră de afaceri: 461.329 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.305.131 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.733.888 RON2021 · Profit: 822.865 RON2022 · Profit: 809.983 RON2023 · Profit: 357.809 RON2024 · Profit: 1.199.630 RON2025 · Profit: 1.405.105 RON2021 · Datorii: 22.051 RON2022 · Datorii: 43.480 RON2023 · Datorii: 63.087 RON2024 · Datorii: 190.136 RON2025 · Datorii: 196.231 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NIX PROVIDERS GLC SRL a avut o cifră de afaceri de 1.733.888 RON în 2025, cu un profit net de 1.405.105 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.733.888 1.305.131 461.329 885.307 889.293
Profit net 1.405.105 1.199.630 357.809 809.983 822.865
Capitaluri proprii 1.405.345 1.199.870 358.049 1.041.877 823.105
Active totale 1.601.169 1.389.441 420.959 1.085.170 845.156
Datorii totale 196.231 190.136 63.087 43.480 22.051
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

22.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6290).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.