Activă ARAD

MIHUŢA MEDICA SRL

CUI
29458228
Reg. Comerț
J2011001441020
Înregistrată
16.12.2011
Sediu social JUD. ARAD, SAT ŞAGU COM. ŞAGU, , NR.282, AP.2, cod poștal 317310
12.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 16.12.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
573.385 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
275.830 RON
▲ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
276.070 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0115 k229 k344 k459 k573 k2021 · Cifră de afaceri: 299.770 RON2022 · Cifră de afaceri: 336.096 RON2023 · Cifră de afaceri: 410.865 RON2024 · Cifră de afaceri: 491.785 RON2025 · Cifră de afaceri: 573.385 RON2021 · Profit: 165.394 RON2022 · Profit: 190.784 RON2023 · Profit: 234.123 RON2024 · Profit: 264.729 RON2025 · Profit: 275.830 RON2021 · Datorii: 9.338 RON2022 · Datorii: 8.732 RON2023 · Datorii: 13.083 RON2024 · Datorii: 157.735 RON2025 · Datorii: 146.209 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIHUŢA MEDICA SRL a avut o cifră de afaceri de 573.385 RON în 2025, cu un profit net de 275.830 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 573.385 491.785 410.865 336.096 299.770
Profit net 275.830 264.729 234.123 190.784 165.394
Capitaluri proprii 276.070 264.969 234.363 191.024 165.634
Active totale 510.547 430.318 318.556 199.756 174.972
Datorii totale 146.209 157.735 13.083 8.732 9.338
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

12.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.