Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BUI LAM PRO S.R.L.

CUI
29437578
Reg. Comerț
J40/14685/2011
Înregistrată
12.12.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MELODIEI, NR.31, CAMERA 1, cod poștal 23111
0.67
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 12.12.2011)

Date financiare 2015

Cifră de afaceri netă
2.483.478 RON
▲ 152% vs 2014
Profit net
31.371 RON
▲ 83% vs 2014
Capitaluri proprii
55.856 RON
▲ 128% vs 2014
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0497 k993 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2011 · Cifră de afaceri: 12.150 RON2012 · Cifră de afaceri: 375.026 RON2013 · Cifră de afaceri: 701.761 RON2014 · Cifră de afaceri: 985.956 RON2015 · Cifră de afaceri: 2.483.478 RON2011 · Profit: 2.162 RON2012 · Profit: 1.646 RON2013 · Profit: 2.528 RON2014 · Profit: 17.149 RON2015 · Profit: 31.371 RON2011 · Datorii: 388 RON2012 · Datorii: 67.980 RON2013 · Datorii: 125.774 RON2014 · Datorii: 142.322 RON2015 · Datorii: 801.277 RON20112012201320142015
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BUI LAM PRO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.483.478 RON în 2015, cu un profit net de 31.371 RON.

Indicator (RON) 20152014201320122011
Cifră de afaceri netă 2.483.478 985.956 701.761 375.026 12.150
Profit net 31.371 17.149 2.528 1.646 2.162
Capitaluri proprii 55.856 24.485 7.337 4.808 3.162
Active totale 828.751 149.289 122.797 65.434 3.550
Datorii totale 801.277 142.322 125.774 67.980 388
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.67
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2015. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.