Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

UNIQUE SOLAR SRL

CUI
29430618
Reg. Comerț
J2011014606409
Înregistrată
08.12.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR DRAGOŞ VODĂ, NR.33
8.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3512
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 08.12.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
389.242 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
2.002.863 RON
▲ 27% vs 2024
Capitaluri proprii
2.670.481 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,8 mil5,7 mil8,5 mil11 mil14 mil2021 · Cifră de afaceri: 249.711 RON2022 · Cifră de afaceri: 409.439 RON2023 · Cifră de afaceri: 406.172 RON2024 · Cifră de afaceri: 388.871 RON2025 · Cifră de afaceri: 389.242 RON2021 · Profit: 1.257.249 RON2022 · Profit: 2.089.573 RON2023 · Profit: 1.568.912 RON2024 · Profit: 1.576.416 RON2025 · Profit: 2.002.863 RON2021 · Datorii: 14.173.519 RON2022 · Datorii: 10.325.834 RON2023 · Datorii: 7.217.029 RON2024 · Datorii: 3.728.302 RON2025 · Datorii: 2.207.786 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UNIQUE SOLAR SRL a avut o cifră de afaceri de 389.242 RON în 2025, cu un profit net de 2.002.863 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 389.242 388.871 406.172 409.439 249.711
Profit net 2.002.863 1.576.416 1.568.912 2.089.573 1.257.249
Capitaluri proprii 2.670.481 2.189.369 612.953 -955.959 -3.045.532
Active totale 4.861.793 5.906.207 7.815.529 9.354.240 11.112.342
Datorii totale 2.207.786 3.728.302 7.217.029 10.325.834 14.173.519
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3512).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.