Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

STAR MACRIS 2011 SRL

CUI
29260980
Reg. Comerț
J2011000692151
Înregistrată
25.10.2011
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT POTLOGI COM. POTLOGI, STR. BOLOVANI, NR.13, cod poștal 137370
35.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 25.10.2011)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
63.513 RON
▲ 45% vs 2021
Profit net
42.185 RON
▲ 834% vs 2021
Capitaluri proprii
183.778 RON
▲ 98% vs 2021
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k25 k38 k51 k64 k2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 41.055 RON2021 · Cifră de afaceri: 43.830 RON2022 · Cifră de afaceri: 63.513 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 29.363 RON2021 · Profit: 4.518 RON2022 · Profit: 42.185 RON2018 · Datorii: 2.164 RON2019 · Datorii: 2.164 RON2020 · Datorii: 25.296 RON2021 · Datorii: 5.075 RON2022 · Datorii: 7.238 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STAR MACRIS 2011 SRL a avut o cifră de afaceri de 63.513 RON în 2022, cu un profit net de 42.185 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 63.513 43.830 41.055 0 0
Profit net 42.185 4.518 29.363 0 0
Capitaluri proprii 183.778 92.618 88.100 58.737 59.437
Active totale 191.016 97.693 113.396 60.901 61.601
Datorii totale 7.238 5.075 25.296 2.164 2.164
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

35.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.