Activă Plătitor TVA MUREŞ

AGROFIL COM SRL

CUI
29234131
Reg. Comerț
J2011001034264
Înregistrată
18.10.2011
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. ARMATEI, NR.83, cod poștal 545600
6.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 18.10.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.269.277 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
417.962 RON
▼ 37% vs 2024
Capitaluri proprii
619.299 RON
▼ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,6 mil3,3 mil4,9 mil6,5 mil8,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 5.293.542 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.813.492 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.306.353 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.126.463 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.269.277 RON2021 · Profit: 376.865 RON2022 · Profit: 322.181 RON2023 · Profit: 568.583 RON2024 · Profit: 660.742 RON2025 · Profit: 417.962 RON2021 · Datorii: 245.798 RON2022 · Datorii: 853.720 RON2023 · Datorii: 536.589 RON2024 · Datorii: 889.379 RON2025 · Datorii: 867.813 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGROFIL COM SRL a avut o cifră de afaceri de 7.269.277 RON în 2025, cu un profit net de 417.962 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.269.277 8.126.463 7.306.353 5.813.492 5.293.542
Profit net 417.962 660.742 568.583 322.181 376.865
Capitaluri proprii 619.299 989.708 1.307.228 739.236 1.364.424
Active totale 1.476.168 1.870.651 1.835.082 1.584.463 1.602.064
Datorii totale 867.813 889.379 536.589 853.720 245.798
Număr mediu salariați 7 7 7 6 6

Analiză de risc — insolvență

6.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.