Activă IALOMIŢA

ENTOURAGE COMMUNICATIONS SRL

CUI
29232343
Reg. Comerț
J2011000421218
Înregistrată
17.10.2011
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. TEILOR, NR.2, BL.A14, ET.2, AP.9, cod poștal 925300
37.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 17.10.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
103.605 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
16.569 RON
▼ 63% vs 2024
Capitaluri proprii
385.473 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k64 k96 k128 k160 k2021 · Cifră de afaceri: 95.965 RON2022 · Cifră de afaceri: 160.450 RON2023 · Cifră de afaceri: 121.051 RON2024 · Cifră de afaceri: 134.833 RON2025 · Cifră de afaceri: 103.605 RON2021 · Profit: 53.710 RON2022 · Profit: 74.183 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 45.295 RON2025 · Profit: 16.569 RON2021 · Datorii: 18.510 RON2022 · Datorii: 11.649 RON2023 · Datorii: 11.911 RON2024 · Datorii: 8.626 RON2025 · Datorii: 13.044 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ENTOURAGE COMMUNICATIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 103.605 RON în 2025, cu un profit net de 16.569 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 103.605 134.833 121.051 160.450 95.965
Profit net 16.569 45.295 0 74.183 53.710
Capitaluri proprii 385.473 368.903 356.616 391.837 323.785
Active totale 397.455 377.529 368.527 403.486 342.295
Datorii totale 13.044 8.626 11.911 11.649 18.510
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

37.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.