Activă Plătitor TVA SUCEAVA

ROMANITZA VITALPLANT SRL

CUI
29222498
Reg. Comerț
J2011000938334
Înregistrată
13.10.2011
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, CAL. TRANSILVANIEI, NR.79, cod poștal 725100
3.58
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 13.10.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
500.107 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
77.910 RON
▼ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0121 k241 k362 k482 k603 k2021 · Cifră de afaceri: 324.129 RON2022 · Cifră de afaceri: 481.574 RON2023 · Cifră de afaceri: 602.858 RON2024 · Cifră de afaceri: 555.507 RON2025 · Cifră de afaceri: 500.107 RON2021 · Profit: 15.728 RON2022 · Profit: 17.783 RON2023 · Profit: 42.321 RON2024 · Profit: 5.238 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 96.961 RON2022 · Datorii: 64.960 RON2023 · Datorii: 129.662 RON2024 · Datorii: 206.776 RON2025 · Datorii: 104.154 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROMANITZA VITALPLANT SRL a avut o cifră de afaceri de 500.107 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 500.107 555.507 602.858 481.574 324.129
Profit net 0 5.238 42.321 17.783 15.728
Capitaluri proprii 77.910 100.174 164.937 122.616 105.537
Active totale 181.386 306.950 294.599 187.576 202.498
Datorii totale 104.154 206.776 129.662 64.960 96.961
Număr mediu salariați 2 1 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

3.58
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.