Activă CLUJ

GREEN ART BUSINESS SRL

CUI
29181940
Reg. Comerț
J12/2471/2011
Înregistrată
04.10.2011
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FÂNTÂNELE, NR.55, AP.83, cod poștal 400320
4.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 04.10.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
431.931 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0156 k313 k469 k625 k781 k2021 · Cifră de afaceri: 274.465 RON2022 · Cifră de afaceri: 289.812 RON2023 · Cifră de afaceri: 421.409 RON2024 · Cifră de afaceri: 781.420 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 158.580 RON2022 · Profit: 169.962 RON2023 · Profit: 159.491 RON2024 · Profit: 305.362 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 92.946 RON2022 · Datorii: 50.366 RON2023 · Datorii: 300.221 RON2024 · Datorii: 403.262 RON2025 · Datorii: 354.970 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GREEN ART BUSINESS SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 781.420 421.409 289.812 274.465
Profit net 0 305.362 159.491 169.962 158.580
Capitaluri proprii 431.931 481.274 183.366 692.931 522.969
Active totale 786.901 884.536 483.587 743.065 615.631
Datorii totale 354.970 403.262 300.221 50.366 92.946
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

4.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.