Activă ILFOV

MINRAV PREST SRL

CUI
29179380
Reg. Comerț
J23/1612/2014
Înregistrată
03.10.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. BABA NOVAC, NR.16, BL.23, SC.2, ET.P, AP.47, cod poștal 31629
0.51
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 03.10.2011)

Date financiare 2016

Cifră de afaceri netă
305.257 RON
▼ 68% vs 2015
Profit net
775 RON
▼ 72% vs 2015
Capitaluri proprii
22.662 RON
▲ 4% vs 2015
Număr mediu angajați
9
▲ 50% vs 2015

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0192 k385 k577 k769 k961 k2012 · Cifră de afaceri: 404.916 RON2013 · Cifră de afaceri: 297.347 RON2014 · Cifră de afaceri: 451.093 RON2015 · Cifră de afaceri: 961.428 RON2016 · Cifră de afaceri: 305.257 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 2.803 RON2014 · Profit: 19.356 RON2015 · Profit: 2.727 RON2016 · Profit: 775 RON2012 · Datorii: 151.355 RON2013 · Datorii: 149.893 RON2014 · Datorii: 403.231 RON2015 · Datorii: 510.985 RON2016 · Datorii: 526.246 RON20122013201420152016
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MINRAV PREST SRL a avut o cifră de afaceri de 305.257 RON în 2016, cu un profit net de 775 RON.

Indicator (RON) 20162015201420132012
Cifră de afaceri netă 305.257 961.428 451.093 297.347 404.916
Profit net 775 2.727 19.356 2.803 0
Capitaluri proprii 22.662 21.887 19.310 -46 -2.849
Active totale 565.448 528.749 480.382 188.916 182.171
Datorii totale 526.246 510.985 403.231 149.893 151.355
Număr mediu salariați 9 6 5 2 1

Analiză de risc — insolvență

0.51
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2016. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.