Activă Plătitor TVA ALBA

DICERO TEAM SRL

CUI
29171327
Reg. Comerț
J2011000684017
Înregistrată
30.09.2011
Sediu social JUD. ALBA, SAT CÂLNIC COM. CÂLNIC, , NR.309
10.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 30.09.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
391.017 RON
▼ 60% vs 2024
Profit net
27.258 RON
▼ 88% vs 2024
Capitaluri proprii
524.263 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 40% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0444 k888 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 24.729 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.219.894 RON2024 · Cifră de afaceri: 988.720 RON2025 · Cifră de afaceri: 391.017 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 20.572 RON2023 · Profit: 582.841 RON2024 · Profit: 220.942 RON2025 · Profit: 27.258 RON2021 · Datorii: 1.900 RON2022 · Datorii: 10.767 RON2023 · Datorii: 244.702 RON2024 · Datorii: 294.713 RON2025 · Datorii: 109.575 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DICERO TEAM SRL a avut o cifră de afaceri de 391.017 RON în 2025, cu un profit net de 27.258 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 391.017 988.720 2.219.894 24.729 0
Profit net 27.258 220.942 582.841 20.572 0
Capitaluri proprii 524.263 497.005 602.151 19.310 -1.262
Active totale 633.638 791.638 846.853 30.077 638
Datorii totale 109.575 294.713 244.702 10.767 1.900
Număr mediu salariați 3 5 13 0 0

Analiză de risc — insolvență

10.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.