Activă SĂLAJ

RADIVA MERADI S.R.L.

CUI
29112398
Reg. Comerț
J31/427/2011
Înregistrată
16.09.2011
Sediu social JUD. SĂLAJ, SAT TĂMAŞA COM. CUZĂPLAC, NR.79, cod poștal 457118
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4673
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 16.09.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
42.800 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
13.326 RON
▼ 40% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k171 k228 k285 k2021 · Cifră de afaceri: 285.369 RON2022 · Cifră de afaceri: 56.764 RON2023 · Cifră de afaceri: 40.325 RON2024 · Cifră de afaceri: 43.640 RON2025 · Cifră de afaceri: 42.800 RON2021 · Profit: 138.928 RON2022 · Profit: 4.169 RON2023 · Profit: 3.839 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 334 RON2023 · Datorii: 10.794 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RADIVA MERADI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 42.800 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 42.800 43.640 40.325 56.764 285.369
Profit net 0 0 3.839 4.169 138.928
Capitaluri proprii 13.326 22.255 80.011 76.172 282.003
Active totale 13.326 22.255 90.805 76.506 282.003
Datorii totale 0 0 10.794 334 0
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4673).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.