Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SPECTRUM-PHOTOSTUDIO SRL

CUI
29093237
Reg. Comerț
J40/10940/2011
Înregistrată
13.09.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ION BREZOIANU, NR.23-25, ET.4
14.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 13.09.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
199.295 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
21.867 RON
▼ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
54.150 RON
▲ 68% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k82 k123 k164 k205 k2021 · Cifră de afaceri: 72.115 RON2022 · Cifră de afaceri: 102.384 RON2023 · Cifră de afaceri: 146.345 RON2024 · Cifră de afaceri: 204.703 RON2025 · Cifră de afaceri: 199.295 RON2021 · Profit: 35.410 RON2022 · Profit: 65.089 RON2023 · Profit: 27.743 RON2024 · Profit: 35.435 RON2025 · Profit: 21.867 RON2021 · Datorii: 3.644 RON2022 · Datorii: 2.825 RON2023 · Datorii: 7.723 RON2024 · Datorii: 26.555 RON2025 · Datorii: 10.728 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SPECTRUM-PHOTOSTUDIO SRL a avut o cifră de afaceri de 199.295 RON în 2025, cu un profit net de 21.867 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 199.295 204.703 146.345 102.384 72.115
Profit net 21.867 35.435 27.743 65.089 35.410
Capitaluri proprii 54.150 32.282 53.942 210.982 145.893
Active totale 64.878 54.668 57.506 209.250 149.537
Datorii totale 10.728 26.555 7.723 2.825 3.644
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

14.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.