Activă Plătitor TVA SUCEAVA

DANERTA SRL

CUI
29054440
Reg. Comerț
J2011000815338
Înregistrată
01.09.2011
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. 1 MAI, NR.27
7.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 01.09.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.180.958 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
205.947 RON
▼ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
2.808.657 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0317 k635 k952 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.239.846 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.218.364 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.418.716 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.278.758 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.180.958 RON2021 · Profit: 300.915 RON2022 · Profit: 290.837 RON2023 · Profit: 440.922 RON2024 · Profit: 240.890 RON2025 · Profit: 205.947 RON2021 · Datorii: 1.276.838 RON2022 · Datorii: 1.587.063 RON2023 · Datorii: 1.106.895 RON2024 · Datorii: 993.516 RON2025 · Datorii: 1.080.954 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DANERTA SRL a avut o cifră de afaceri de 1.180.958 RON în 2025, cu un profit net de 205.947 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.180.958 1.278.758 1.418.716 1.218.364 1.239.846
Profit net 205.947 240.890 440.922 290.837 300.915
Capitaluri proprii 2.808.657 2.602.710 2.361.820 1.920.898 1.630.061
Active totale 3.885.759 3.592.374 3.464.863 3.504.109 2.903.047
Datorii totale 1.080.954 993.516 1.106.895 1.587.063 1.276.838
Număr mediu salariați 5 5 4 4 5

Analiză de risc — insolvență

7.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.