Activă Plătitor TVA GALAŢI

AGRO LUCIA 2011 S.R.L.

CUI
29028069
Reg. Comerț
J17/1090/2011
Înregistrată
25.08.2011
Sediu social JUD. GALAŢI, SAT SUCEVENI COM. SUCEVENI, NR.141, cod poștal 807285
16.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Bujor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 25.08.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
536.238 RON
▲ 177% vs 2024
Profit net
126.748 RON
▲ 53% vs 2024
Capitaluri proprii
973.018 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0142 k283 k425 k567 k709 k2021 · Cifră de afaceri: 708.631 RON2022 · Cifră de afaceri: 566.108 RON2023 · Cifră de afaceri: 427.022 RON2024 · Cifră de afaceri: 193.913 RON2025 · Cifră de afaceri: 536.238 RON2021 · Profit: 527.317 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 82.951 RON2025 · Profit: 126.748 RON2021 · Datorii: 180.066 RON2022 · Datorii: 159.164 RON2023 · Datorii: 161.171 RON2024 · Datorii: 55.019 RON2025 · Datorii: 112.231 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRO LUCIA 2011 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 536.238 RON în 2025, cu un profit net de 126.748 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 536.238 193.913 427.022 566.108 708.631
Profit net 126.748 82.951 0 0 527.317
Capitaluri proprii 973.018 846.270 763.319 1.016.914 1.218.829
Active totale 1.085.249 901.289 924.490 1.176.078 1.398.895
Datorii totale 112.231 55.019 161.171 159.164 180.066
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

16.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.