Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DANYELMARYON H.R. SRL

CUI
28958136
Reg. Comerț
J2011009507403
Înregistrată
04.08.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR C. A. ROSETTI, NR.25, CAMERA NR. 5, ET.PARTER, AP.3, cod poștal 20011
7.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 04.08.2011)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
343.498 RON
▲ 12% vs 2021
Profit net
129.815 RON
▼ 25% vs 2021
Capitaluri proprii
561.756 RON
▲ 117% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k137 k206 k275 k343 k2018 · Cifră de afaceri: 261.655 RON2019 · Cifră de afaceri: 317.642 RON2020 · Cifră de afaceri: 288.625 RON2021 · Cifră de afaceri: 305.692 RON2022 · Cifră de afaceri: 343.498 RON2018 · Profit: 3.941 RON2019 · Profit: 124.634 RON2020 · Profit: 155.170 RON2021 · Profit: 173.151 RON2022 · Profit: 129.815 RON2018 · Datorii: 145.595 RON2019 · Datorii: 241.354 RON2020 · Datorii: 123.863 RON2021 · Datorii: 160.577 RON2022 · Datorii: 299.222 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DANYELMARYON H.R. SRL a avut o cifră de afaceri de 343.498 RON în 2022, cu un profit net de 129.815 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 343.498 305.692 288.625 317.642 261.655
Profit net 129.815 173.151 155.170 124.634 3.941
Capitaluri proprii 561.756 258.550 66.471 -88.700 -79.479
Active totale 860.978 419.127 190.334 152.654 66.116
Datorii totale 299.222 160.577 123.863 241.354 145.595
Număr mediu salariați 1 2 2 1 5

Analiză de risc — insolvență

7.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.