Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

ASTRAL PRINT SRL

CUI
28914067
Reg. Comerț
J20/765/2011
Înregistrată
25.07.2011
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. DECEBAL, BL.23, SC.E, ET.8, AP.31, cod poștal 330165
-2.25
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 25.07.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
142.900 RON
▼ 57% vs 2024
Profit net
4.878 RON
▼ 95% vs 2024
Capitaluri proprii
-68.195 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

067 k134 k201 k268 k335 k2021 · Cifră de afaceri: 233.733 RON2022 · Cifră de afaceri: 222.027 RON2023 · Cifră de afaceri: 161.766 RON2024 · Cifră de afaceri: 335.095 RON2025 · Cifră de afaceri: 142.900 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 98.795 RON2025 · Profit: 4.878 RON2021 · Datorii: 324.655 RON2022 · Datorii: 266.737 RON2023 · Datorii: 258.259 RON2024 · Datorii: 134.691 RON2025 · Datorii: 268.787 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ASTRAL PRINT SRL a avut o cifră de afaceri de 142.900 RON în 2025, cu un profit net de 4.878 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 142.900 335.095 161.766 222.027 233.733
Profit net 4.878 98.795 0 0 0
Capitaluri proprii -68.195 -73.373 -167.391 -152.701 -129.982
Active totale 200.592 61.318 90.868 114.036 194.673
Datorii totale 268.787 134.691 258.259 266.737 324.655
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-2.25
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.