Activă Plătitor TVA CLUJ

MABECO SRL

CUI
28911214
Reg. Comerț
J2011001948123
Înregistrată
25.07.2011
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.148, cod poștal 103
3.64
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 25.07.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.450.354 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
458.036 RON
▲ 122% vs 2024
Capitaluri proprii
458.276 RON
▲ 293% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▼ 9% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0490 k980 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.606.439 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.871.467 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.303.562 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.275.309 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.450.354 RON2021 · Profit: 449.378 RON2022 · Profit: 440.430 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 206.003 RON2025 · Profit: 458.036 RON2021 · Datorii: 162.653 RON2022 · Datorii: 1.392.828 RON2023 · Datorii: 1.532.313 RON2024 · Datorii: 1.385.297 RON2025 · Datorii: 1.784.642 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MABECO SRL a avut o cifră de afaceri de 2.450.354 RON în 2025, cu un profit net de 458.036 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.450.354 2.275.309 2.303.562 1.871.467 1.606.439
Profit net 458.036 206.003 0 440.430 449.378
Capitaluri proprii 458.276 116.747 -90.179 440.670 1.109.738
Active totale 2.236.274 1.494.222 1.431.435 1.833.498 1.272.391
Datorii totale 1.784.642 1.385.297 1.532.313 1.392.828 162.653
Număr mediu salariați 10 11 10 9 9

Analiză de risc — insolvență

3.64
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.