Activă IALOMIŢA

MIU CONSULTANCY S.R.L.

CUI
28907620
Reg. Comerț
J21/314/2011
Înregistrată
22.07.2011
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.32, CAMERA 1, cod poștal 900080
34.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 22.07.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.150 RON
▼ 55% vs 2024
Profit net
3.168 RON
▼ 52% vs 2024
Capitaluri proprii
3.368 RON
▼ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07 k13 k20 k26 k33 k2021 · Cifră de afaceri: 17.400 RON2022 · Cifră de afaceri: 32.900 RON2023 · Cifră de afaceri: 19.350 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.300 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.150 RON2021 · Profit: 16.187 RON2022 · Profit: 31.502 RON2023 · Profit: 15.025 RON2024 · Profit: 6.660 RON2025 · Profit: 3.168 RON2021 · Datorii: 55 RON2022 · Datorii: 633 RON2023 · Datorii: 543 RON2024 · Datorii: 462 RON2025 · Datorii: 182 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIU CONSULTANCY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.150 RON în 2025, cu un profit net de 3.168 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.150 9.300 19.350 32.900 17.400
Profit net 3.168 6.660 15.025 31.502 16.187
Capitaluri proprii 3.368 6.860 19.453 4.428 16.387
Active totale 3.550 7.322 19.996 5.061 16.442
Datorii totale 182 462 543 633 55
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

34.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.