Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RAPOOL RING ROMANIA SRL

CUI
28900045
Reg. Comerț
J40/8894/2011
Înregistrată
21.07.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GEN. DAVID PRAPORGESCU, NR.1-5, CAM 5+7, ET.4, AP.9
17.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 21.07.2011)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
125.458 RON
▼ 26% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,3 mil2,6 mil4,0 mil5,3 mil6,6 mil2020 · Cifră de afaceri: 6.614.932 RON2021 · Cifră de afaceri: 540.282 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.605 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.665 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 1.239.934 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 6.211.814 RON2021 · Datorii: 22.745 RON2022 · Datorii: 27.108 RON2023 · Datorii: 906.900 RON2024 · Datorii: 11.224 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAPOOL RING ROMANIA SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 0 1.665 1.605 540.282 6.614.932
Profit net 0 0 0 0 1.239.934
Capitaluri proprii 125.458 169.863 2.979.366 3.097.762 3.878.603
Active totale 136.682 1.076.763 3.007.648 3.120.486 10.134.532
Datorii totale 11.224 906.900 27.108 22.745 6.211.814
Număr mediu salariați 0 0 1 1 3

Analiză de risc — insolvență

17.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.