Activă CLUJ

PROMETHEA SAN SRL

CUI
28880223
Reg. Comerț
J2011001886124
Înregistrată
18.07.2011
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FÂNTÂNELE, NR.7, AP.107, cod poștal 400327
0.01
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 18.07.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
109.720 RON
▼ 31% vs 2024
Profit net
24.875 RON
▲ 103% vs 2024
Capitaluri proprii
-35.418 RON
▲ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k64 k96 k128 k160 k2021 · Cifră de afaceri: 91.240 RON2022 · Cifră de afaceri: 93.172 RON2023 · Cifră de afaceri: 93.690 RON2024 · Cifră de afaceri: 159.535 RON2025 · Cifră de afaceri: 109.720 RON2021 · Profit: 40.092 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 12.256 RON2025 · Profit: 24.875 RON2021 · Datorii: 48.302 RON2022 · Datorii: 49.976 RON2023 · Datorii: 98.871 RON2024 · Datorii: 87.792 RON2025 · Datorii: 61.267 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROMETHEA SAN SRL a avut o cifră de afaceri de 109.720 RON în 2025, cu un profit net de 24.875 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 109.720 159.535 93.690 93.172 91.240
Profit net 24.875 12.256 0 0 40.092
Capitaluri proprii -35.418 -60.341 -72.597 -6.783 92.986
Active totale 25.849 27.451 26.274 43.193 141.288
Datorii totale 61.267 87.792 98.871 49.976 48.302
Număr mediu salariați 1 3 3 2 1

Analiză de risc — insolvență

0.01
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.