Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FININVEST EXCLUSIVE GRUP SRL

CUI
28849228
Reg. Comerț
J40/8488/2011
Înregistrată
12.07.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. NUCULUI, NR.6, CAMERA NR. 1, BL.V-101, SC.2, ET.3, AP.41, cod poștal 31502
10.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5229
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 12.07.2011)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
156.357 RON
▼ 27% vs 2019
Profit net
147.135 RON
▼ 28% vs 2019
Capitaluri proprii
487.932 RON
▲ 43% vs 2019
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

083 k165 k248 k331 k414 k2015 · Cifră de afaceri: 22.410 RON2016 · Cifră de afaceri: 413.613 RON2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 213.396 RON2020 · Cifră de afaceri: 156.357 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 258.316 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 203.615 RON2020 · Profit: 147.135 RON2015 · Datorii: 207.055 RON2016 · Datorii: 267.243 RON2018 · Datorii: 0 RON2019 · Datorii: 135.944 RON2020 · Datorii: 143.860 RON20152016201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FININVEST EXCLUSIVE GRUP SRL a avut o cifră de afaceri de 156.357 RON în 2020, cu un profit net de 147.135 RON.

Indicator (RON) 20202019201820162015
Cifră de afaceri netă 156.357 213.396 0 413.613 22.410
Profit net 147.135 203.615 0 258.316 0
Capitaluri proprii 487.932 340.797 0 225.225 -33.091
Active totale 631.792 476.741 0 492.468 173.964
Datorii totale 143.860 135.944 0 267.243 207.055
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5229).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.