Activă Plătitor TVA CLUJ

VAFLO DISTRIBUTION SRL

CUI
28841100
Reg. Comerț
J12/1808/2011
Înregistrată
12.07.2011
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.86-90, ET.PARTER, AP.312
37.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 12.07.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
754.259 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
21.682 RON
▼ 57% vs 2024
Capitaluri proprii
698.683 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0174 k348 k522 k696 k870 k2021 · Cifră de afaceri: 796.695 RON2022 · Cifră de afaceri: 870.411 RON2023 · Cifră de afaceri: 814.650 RON2024 · Cifră de afaceri: 798.065 RON2025 · Cifră de afaceri: 754.259 RON2021 · Profit: 83.953 RON2022 · Profit: 92.305 RON2023 · Profit: 45.426 RON2024 · Profit: 50.511 RON2025 · Profit: 21.682 RON2021 · Datorii: 47.241 RON2022 · Datorii: 34.191 RON2023 · Datorii: 46.738 RON2024 · Datorii: 71.000 RON2025 · Datorii: 24.046 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VAFLO DISTRIBUTION SRL a avut o cifră de afaceri de 754.259 RON în 2025, cu un profit net de 21.682 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 754.259 798.065 814.650 870.411 796.695
Profit net 21.682 50.511 45.426 92.305 83.953
Capitaluri proprii 698.683 676.712 675.114 671.794 611.068
Active totale 722.729 747.712 721.852 705.985 658.309
Datorii totale 24.046 71.000 46.738 34.191 47.241
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

37.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.