Activă Plătitor TVA SIBIU

BOSCAFIN SRL

CUI
28765941
Reg. Comerț
J2012000790320
Înregistrată
04.07.2011
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.21, AP.2, cod poștal 550240
7.97
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 04.07.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
10.625.307 RON
▼ 53% vs 2024
Profit net
574.180 RON
▼ 84% vs 2024
Capitaluri proprii
8.673.278 RON
▼ 57% vs 2024
Număr mediu angajați
19
▼ 37% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

06,1 mil12 mil18 mil24 mil31 mil2021 · Cifră de afaceri: 28.678.942 RON2022 · Cifră de afaceri: 29.003.817 RON2023 · Cifră de afaceri: 30.608.471 RON2024 · Cifră de afaceri: 22.687.585 RON2025 · Cifră de afaceri: 10.625.307 RON2021 · Profit: 3.280.188 RON2022 · Profit: 1.901.206 RON2023 · Profit: 4.622.636 RON2024 · Profit: 3.606.797 RON2025 · Profit: 574.180 RON2021 · Datorii: 13.586.390 RON2022 · Datorii: 11.693.875 RON2023 · Datorii: 8.003.905 RON2024 · Datorii: 3.925.723 RON2025 · Datorii: 3.317.350 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BOSCAFIN SRL a avut o cifră de afaceri de 10.625.307 RON în 2025, cu un profit net de 574.180 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 10.625.307 22.687.585 30.608.471 29.003.817 28.678.942
Profit net 574.180 3.606.797 4.622.636 1.901.206 3.280.188
Capitaluri proprii 8.673.278 20.284.188 16.708.029 15.087.882 13.181.527
Active totale 11.990.628 24.209.911 24.711.934 26.781.757 26.767.917
Datorii totale 3.317.350 3.925.723 8.003.905 11.693.875 13.586.390
Număr mediu salariați 19 30 41 41 43

Analiză de risc — insolvență

7.97
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.