Activă BACĂU

TAVRAM PANIF S.R.L.

CUI
28764857
Reg. Comerț
J04/737/2019
Înregistrată
04.07.2011
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. MOINEŞTI, STR. ZORILOR, BL.16 PARC, AP.15, cod poștal 605400
2.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 04.07.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
107.767 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
5.747 RON
▲ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
1.876 RON
▲ 148% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k71 k106 k141 k177 k2021 · Cifră de afaceri: 159.539 RON2022 · Cifră de afaceri: 136.679 RON2023 · Cifră de afaceri: 136.943 RON2024 · Cifră de afaceri: 118.477 RON2025 · Cifră de afaceri: 107.767 RON2021 · Profit: 20.033 RON2022 · Profit: 2.593 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 4.334 RON2025 · Profit: 5.747 RON2021 · Datorii: 176.559 RON2022 · Datorii: 138.375 RON2023 · Datorii: 108.031 RON2024 · Datorii: 68.258 RON2025 · Datorii: 25.054 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TAVRAM PANIF S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 107.767 RON în 2025, cu un profit net de 5.747 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 107.767 118.477 136.943 136.679 159.539
Profit net 5.747 4.334 0 2.593 20.033
Capitaluri proprii 1.876 -3.871 -8.204 -4.182 -6.776
Active totale 26.930 64.387 99.827 134.193 169.783
Datorii totale 25.054 68.258 108.031 138.375 176.559
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.