Activă OLT

ALIFAN ŢACĂ COM SRL

CUI
28740122
Reg. Comerț
J2011000437282
Înregistrată
30.06.2011
Sediu social JUD. OLT, SAT MĂRGĂRITEŞTI COM. VOINEASA, STR. PETRE PANDREA, NR.175, cod poștal 237562
-27.35
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Balş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 30.06.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
108.262 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-88.635 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k44 k66 k88 k111 k2021 · Cifră de afaceri: 79.175 RON2022 · Cifră de afaceri: 87.202 RON2023 · Cifră de afaceri: 88.878 RON2024 · Cifră de afaceri: 97.371 RON2025 · Cifră de afaceri: 108.262 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 10.492 RON2023 · Profit: 391 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 102.574 RON2022 · Datorii: 104.652 RON2023 · Datorii: 106.775 RON2024 · Datorii: 110.557 RON2025 · Datorii: 110.573 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALIFAN ŢACĂ COM SRL a avut o cifră de afaceri de 108.262 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 108.262 97.371 88.878 87.202 79.175
Profit net 0 0 391 10.492 0
Capitaluri proprii -88.635 -90.747 -81.874 -82.265 -92.757
Active totale 21.935 19.807 24.898 22.384 9.814
Datorii totale 110.573 110.557 106.775 104.652 102.574
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-27.35
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.