Activă Plătitor TVA SIBIU

ORSA ASFALT SRL

CUI
28676666
Reg. Comerț
J2011000603322
Înregistrată
23.06.2011
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. DR. IOAN RAŢIU, NR.11, AP.1, cod poștal 550012
31.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 23.06.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
2.269.950 RON
▲ 114% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

06,6 mil13 mil20 mil26 mil33 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.122.916 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.311.767 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 2.572.524 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 10.429.360 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 30.410.344 RON2022 · Datorii: 33.018.076 RON2023 · Datorii: 17.668.415 RON2024 · Datorii: 18.365.821 RON2025 · Datorii: 91.841 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ORSA ASFALT SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 6.311.767 0 4.122.916
Profit net 0 0 10.429.360 0 2.572.524
Capitaluri proprii 2.269.950 -15.949.477 -15.742.485 -26.171.845 -23.453.208
Active totale 599.237 653.790 1.925.930 6.846.231 6.957.136
Datorii totale 91.841 18.365.821 17.668.415 33.018.076 30.410.344
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

31.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.