Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ANYA TRADE STORE SRL

CUI
28654676
Reg. Comerț
J2020013210409
Înregistrată
20.06.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ZIDURI ÎNTRE VII, NR.19, CORP A. CAMERA NR. 1, ET.15, AP.A-156, cod poștal 23321
2.28
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 20.06.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
807.939 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
113.455 RON
Capitaluri proprii
210.260 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0168 k337 k505 k674 k842 k2021 · Cifră de afaceri: 128.307 RON2022 · Cifră de afaceri: 170.441 RON2023 · Cifră de afaceri: 369.048 RON2024 · Cifră de afaceri: 783.808 RON2025 · Cifră de afaceri: 807.939 RON2021 · Profit: 10.095 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 999 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 113.455 RON2021 · Datorii: 315.187 RON2022 · Datorii: 427.572 RON2023 · Datorii: 487.774 RON2024 · Datorii: 814.236 RON2025 · Datorii: 841.997 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANYA TRADE STORE SRL a avut o cifră de afaceri de 807.939 RON în 2025, cu un profit net de 113.455 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 807.939 783.808 369.048 170.441 128.307
Profit net 113.455 0 999 0 10.095
Capitaluri proprii 210.260 185.694 251.161 250.161 256.855
Active totale 965.988 915.178 671.236 642.683 572.042
Datorii totale 841.997 814.236 487.774 427.572 315.187
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.28
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.