Activă SATU MARE

CATERING ILEANA S.R.L.

CUI
28649190
Reg. Comerț
J2011000551302
Înregistrată
17.06.2011
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT LAZURI COM. LAZURI, LAZURI, NR.913Z, cod poștal 447170
11.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 17.06.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
272.446 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
18.641 RON
▼ 58% vs 2024
Capitaluri proprii
75.115 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k238 k297 k2021 · Cifră de afaceri: 197.813 RON2022 · Cifră de afaceri: 237.387 RON2023 · Cifră de afaceri: 297.479 RON2024 · Cifră de afaceri: 267.082 RON2025 · Cifră de afaceri: 272.446 RON2021 · Profit: 43.287 RON2022 · Profit: 47.154 RON2023 · Profit: 65.472 RON2024 · Profit: 44.836 RON2025 · Profit: 18.641 RON2021 · Datorii: 104.359 RON2022 · Datorii: 43.146 RON2023 · Datorii: 23.602 RON2024 · Datorii: 26.952 RON2025 · Datorii: 19.899 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CATERING ILEANA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 272.446 RON în 2025, cu un profit net de 18.641 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 272.446 267.082 297.479 237.387 197.813
Profit net 18.641 44.836 65.472 47.154 43.287
Capitaluri proprii 75.115 88.474 43.637 -21.835 -68.989
Active totale 95.014 115.426 67.239 21.311 35.370
Datorii totale 19.899 26.952 23.602 43.146 104.359
Număr mediu salariați 1 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.