Activă BIHOR

FITWORLD ARVIN SRL

CUI
28613846
Reg. Comerț
J2011001200056
Înregistrată
09.06.2011
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. SALONTA, STR. KULIN GYÖRGY, NR.37, cod poștal 415500
3.44
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 09.06.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
360.088 RON
▲ 192% vs 2024
Profit net
35.611 RON
Capitaluri proprii
-34.304 RON
▲ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k144 k216 k288 k360 k2021 · Cifră de afaceri: 32.044 RON2022 · Cifră de afaceri: 78.511 RON2023 · Cifră de afaceri: 143.080 RON2024 · Cifră de afaceri: 123.522 RON2025 · Cifră de afaceri: 360.088 RON2021 · Profit: 462 RON2022 · Profit: 12.181 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 35.611 RON2021 · Datorii: 21.687 RON2022 · Datorii: 16.522 RON2023 · Datorii: 63.600 RON2024 · Datorii: 139.920 RON2025 · Datorii: 67.040 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FITWORLD ARVIN SRL a avut o cifră de afaceri de 360.088 RON în 2025, cu un profit net de 35.611 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 360.088 123.522 143.080 78.511 32.044
Profit net 35.611 0 0 12.181 462
Capitaluri proprii -34.304 -69.914 -12.126 28.921 16.741
Active totale 32.736 70.006 51.474 45.443 38.428
Datorii totale 67.040 139.920 63.600 16.522 21.687
Număr mediu salariați 2 2 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

3.44
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.