Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DECAR FINANCE INVEST SRL

CUI
28563942
Reg. Comerț
J40/6648/2011
Înregistrată
30.05.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. BARBU ISCOVESCU, NR.11, CAM. 4, ET.1, cod poștal 11935
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 30.05.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
411.077 RON
▲ 198% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
90.799 RON
▼ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0604 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil3,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 313.638 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.219.960 RON2023 · Cifră de afaceri: 114.280 RON2024 · Cifră de afaceri: 138.167 RON2025 · Cifră de afaceri: 411.077 RON2021 · Profit: 1.096.386 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.019.051 RON2022 · Datorii: 17.704 RON2023 · Datorii: 14.396 RON2024 · Datorii: 597 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DECAR FINANCE INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 411.077 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 411.077 138.167 114.280 1.219.960 313.638
Profit net 0 0 0 0 1.096.386
Capitaluri proprii 90.799 105.194 193.603 561.393 773.940
Active totale 90.799 105.369 207.577 579.097 3.792.991
Datorii totale 0 597 14.396 17.704 3.019.051
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.