Activă DÂMBOVIŢA

LA PASTORUL MODERN S.R.L.

CUI
2856299
Reg. Comerț
J15/124/1993
Înregistrată
29.01.1993
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, BLD. ION C. BRĂTIANU, BL.23A, ET.4, AP.19, cod poștal 130153
-47.09
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4613
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.01.1993)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2011
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2011
Capitaluri proprii
-1.478 RON
▲ 93% vs 2011
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2011

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k34 k50 k67 k84 k2008 · Cifră de afaceri: 75.648 RON2009 · Cifră de afaceri: 32.806 RON2010 · Cifră de afaceri: 48.858 RON2011 · Cifră de afaceri: 41.619 RON2012 · Cifră de afaceri: 0 RON2008 · Profit: 0 RON2009 · Profit: 0 RON2010 · Profit: 4.545 RON2011 · Profit: 6.320 RON2012 · Profit: 0 RON2008 · Datorii: 83.958 RON2009 · Datorii: 60.394 RON2010 · Datorii: 65.393 RON2011 · Datorii: 45.817 RON2012 · Datorii: 1.688 RON20082009201020112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LA PASTORUL MODERN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2012, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20122011201020092008
Cifră de afaceri netă 0 41.619 48.858 32.806 75.648
Profit net 0 6.320 4.545 0 0
Capitaluri proprii -1.478 -20.047 -21.822 -26.366 -1.822
Active totale 210 25.770 43.571 34.028 81.415
Datorii totale 1.688 45.817 65.393 60.394 83.958
Număr mediu salariați 1 1 1 0 2

Analiză de risc — insolvență

-47.09
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2012. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4613).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.