Activă MUREŞ

MEDIA ALL PREST SRL

CUI
28551239
Reg. Comerț
J26/625/2011
Înregistrată
27.05.2011
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ION BUTEANU, NR.8, AP.15, cod poștal 540407
4.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9002
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 27.05.2011)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
77.960 RON
▲ 15% vs 2022
Profit net
16.016 RON
▲ 19% vs 2022
Capitaluri proprii
213.328 RON
▲ 8% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k111 k148 k185 k2019 · Cifră de afaceri: 92.706 RON2020 · Cifră de afaceri: 40.000 RON2021 · Cifră de afaceri: 64.850 RON2022 · Cifră de afaceri: 68.050 RON2023 · Cifră de afaceri: 77.960 RON2019 · Profit: 56.399 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 13.705 RON2022 · Profit: 13.503 RON2023 · Profit: 16.016 RON2019 · Datorii: 47.929 RON2020 · Datorii: 27.612 RON2021 · Datorii: 10.344 RON2022 · Datorii: 10.747 RON2023 · Datorii: 185.148 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDIA ALL PREST SRL a avut o cifră de afaceri de 77.960 RON în 2023, cu un profit net de 16.016 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 77.960 68.050 64.850 40.000 92.706
Profit net 16.016 13.503 13.705 0 56.399
Capitaluri proprii 213.328 197.312 183.808 170.104 177.211
Active totale 378.557 189.168 194.152 197.716 224.867
Datorii totale 185.148 10.747 10.344 27.612 47.929
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9002).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.