Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

MOZAIC STUDIO SRL

CUI
28501869
Reg. Comerț
J2011000214252
Înregistrată
18.05.2011
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT EŞELNIŢA COM. EŞELNIŢA, STR. DUNĂRII, NR.901, cod poștal 227195
2.02
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Orşova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 18.05.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
91.167 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
2.798 RON
Capitaluri proprii
16.171 RON
▲ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k207 k276 k345 k2021 · Cifră de afaceri: 344.807 RON2022 · Cifră de afaceri: 260.116 RON2023 · Cifră de afaceri: 116.700 RON2024 · Cifră de afaceri: 120.121 RON2025 · Cifră de afaceri: 91.167 RON2021 · Profit: 94.026 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 2.798 RON2021 · Datorii: 30.887 RON2022 · Datorii: 35.811 RON2023 · Datorii: 19.692 RON2024 · Datorii: 35.872 RON2025 · Datorii: 60.979 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOZAIC STUDIO SRL a avut o cifră de afaceri de 91.167 RON în 2025, cu un profit net de 2.798 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 91.167 120.121 116.700 260.116 344.807
Profit net 2.798 0 0 0 94.026
Capitaluri proprii 16.171 13.373 48.582 167.640 428.056
Active totale 77.150 49.245 68.274 203.451 458.943
Datorii totale 60.979 35.872 19.692 35.811 30.887
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

2.02
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.