Activă Plătitor TVA MUREŞ

BODEX S.R.L.

CUI
2850075
Reg. Comerț
J26/2250/1992
Înregistrată
29.01.1993
Sediu social JUD. MUREŞ, ORŞ. SOVATA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.C2, AP.19, cod poștal 545500
2.51
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sovata
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4729
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.01.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
175.193 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
58.515 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k130 k194 k259 k324 k2021 · Cifră de afaceri: 264.771 RON2022 · Cifră de afaceri: 323.827 RON2023 · Cifră de afaceri: 215.991 RON2024 · Cifră de afaceri: 181.202 RON2025 · Cifră de afaceri: 175.193 RON2021 · Profit: 62.233 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 18.142 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 184.423 RON2022 · Datorii: 185.721 RON2023 · Datorii: 192.303 RON2024 · Datorii: 141.165 RON2025 · Datorii: 129.830 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BODEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 175.193 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 175.193 181.202 215.991 323.827 264.771
Profit net 0 0 18.142 0 62.233
Capitaluri proprii 58.515 62.178 76.984 58.842 87.168
Active totale 188.345 203.343 269.287 244.563 271.591
Datorii totale 129.830 141.165 192.303 185.721 184.423
Număr mediu salariați 1 1 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

2.51
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4729).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.