Activă SĂLAJ

GHIURUŢAN VET S.R.L.

CUI
28488018
Reg. Comerț
J31/242/2011
Înregistrată
16.05.2011
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. CIREŞULUI, NR.18, cod poștal 450046
24.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 16.05.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
316.056 RON
▲ 37% vs 2024
Profit net
163.213 RON
▲ 44% vs 2024
Capitaluri proprii
207.631 RON
▲ 82% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

063 k126 k190 k253 k316 k2021 · Cifră de afaceri: 227.587 RON2022 · Cifră de afaceri: 201.148 RON2023 · Cifră de afaceri: 219.710 RON2024 · Cifră de afaceri: 230.925 RON2025 · Cifră de afaceri: 316.056 RON2021 · Profit: 168.020 RON2022 · Profit: 133.289 RON2023 · Profit: 148.510 RON2024 · Profit: 113.568 RON2025 · Profit: 163.213 RON2021 · Datorii: 2.906 RON2022 · Datorii: 5.533 RON2023 · Datorii: 10.289 RON2024 · Datorii: 4.375 RON2025 · Datorii: 19.217 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GHIURUŢAN VET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 316.056 RON în 2025, cu un profit net de 163.213 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 316.056 230.925 219.710 201.148 227.587
Profit net 163.213 113.568 148.510 133.289 168.020
Capitaluri proprii 207.631 113.808 148.750 133.529 168.260
Active totale 226.890 118.183 159.039 139.062 171.166
Datorii totale 19.217 4.375 10.289 5.533 2.906
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

24.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.