Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

REINVENT HUMAN CAPITAL SRL

CUI
28442886
Reg. Comerț
J40/5624/2011
Înregistrată
09.05.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL. INDEPENDENŢEI, NR.273, BL.CORP 5, ET.3, cod poștal 60042
10.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 09.05.2011)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
251.986 RON
▲ 57% vs 2020
Profit net
238.634 RON
▲ 54% vs 2020
Capitaluri proprii
677.449 RON
▲ 54% vs 2020
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k101 k152 k203 k254 k2017 · Cifră de afaceri: 169.637 RON2018 · Cifră de afaceri: 2.758 RON2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 160.620 RON2021 · Cifră de afaceri: 251.986 RON2017 · Profit: 152.757 RON2018 · Profit: 2.532 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 155.039 RON2021 · Profit: 238.634 RON2017 · Datorii: 106.355 RON2018 · Datorii: 104.031 RON2019 · Datorii: 104.163 RON2020 · Datorii: 208.403 RON2021 · Datorii: 253.579 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REINVENT HUMAN CAPITAL SRL a avut o cifră de afaceri de 251.986 RON în 2021, cu un profit net de 238.634 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 251.986 160.620 0 2.758 169.637
Profit net 238.634 155.039 0 2.532 152.757
Capitaluri proprii 677.449 438.815 283.776 283.776 281.271
Active totale 931.028 647.218 387.939 387.807 387.617
Datorii totale 253.579 208.403 104.163 104.031 106.355
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

10.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.