Activă ILFOV

CENTRUL MEDICAL SOFIMED S.R.L.

CUI
28429135
Reg. Comerț
J23/1218/2011
Înregistrată
05.05.2011
Sediu social JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. LIBERTĂŢII, NR.75, CAM. 3, cod poștal 77131
7.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 05.05.2011)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
929.071 RON
▼ 19% vs 2023
Profit net
283.804 RON
▼ 50% vs 2023
Capitaluri proprii
420.181 RON
▼ 24% vs 2023
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0238 k476 k714 k952 k1,2 mil2020 · Cifră de afaceri: 681.952 RON2021 · Cifră de afaceri: 836.538 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.190.210 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.145.279 RON2024 · Cifră de afaceri: 929.071 RON2020 · Profit: 224.094 RON2021 · Profit: 420.014 RON2022 · Profit: 687.821 RON2023 · Profit: 566.657 RON2024 · Profit: 283.804 RON2020 · Datorii: 114.875 RON2021 · Datorii: 121.273 RON2022 · Datorii: 136.315 RON2023 · Datorii: 150.058 RON2024 · Datorii: 422.156 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CENTRUL MEDICAL SOFIMED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 929.071 RON în 2024, cu un profit net de 283.804 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 929.071 1.145.279 1.190.210 836.538 681.952
Profit net 283.804 566.657 687.821 420.014 224.094
Capitaluri proprii 420.181 550.377 699.980 712.159 291.016
Active totale 841.808 700.435 836.295 833.432 405.891
Datorii totale 422.156 150.058 136.315 121.273 114.875
Număr mediu salariați 5 6 11 8 6

Analiză de risc — insolvență

7.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.